Jdi na obsah Jdi na menu

Recaro Sport Evolution

kategorie 1-2-3 (9 až 36kg, cca 1-12 let dítěte)

Univerzální autosedačka druhé generace nyní dostupná u našich prodejců, moudře proto vybírejte obchodníka (ověřte si jej v seznamu našich prodejců) od kterého autosedačku zakoupíte.


Co je tedy nového?
Současné jednoduché poutání dostalo inovaci v podobě samouzavírací spony. Nyní Vám k uzamčení pásu postačí pouze jedna ruka! Šetříme Váš čas a dále nezatěžujeme sedačku systémem Isofix, který by byl pro tuto váhovou kategorii nesmysluplně využíván.

Dále je sedačka vybavena zvukovým alarmem, který ohlásí odemčení zámku pásků autosedačky. V případě, že uslyšíte tento zvuk, máte přehled o tom, že se např. dítě pokusilo samo uvolnit z pásů a tuto bezpečnostní chybu napravit.

Poslední inovací je změna tlumícího materiálu. Namísto již tak kvalitního molitanu byla použita pěna známá z automobilového průmyslu. Má lepší a trvalejší vlastnosti, lépe "dýcha" a to zásadně přispívá k cestovnímu komfortu dítěte.

Pro bezpečné spaní (dítě nepředklání hlavičku ze sedačky) je sedačka vybavena jemným polohováním. Nejmenšímu dítěti slouží ke zvýšení komfortu odnímatelná zmenšovací vložka uvnitř sedáku.


Poutání sedačky
demontují, a dítě se poutá automobilovým pásem. Pás prochází přes (viz. videa vpravo) - je řešeno samouzamykatelnou sponou držící pás v žádoucí poloze a napnutí. Integrované protiskluzové gumy zajistí stabilitu sedačky. Pro větší dítě se pásy autosedačky jednodušeintegrovaný třmen v hlavovce a skrz speciálními průvlaky v konstrukci sedáku. Takto vedený pás zlepšuje bezpečnostní funkce v případě kritických momentů (brždění, náraz).


Bezpečnost
Bezpečnostní pásky mají důmyslný tvar, aby neškrábaly na krku dítěte, jsou vyplněny hmotou tlumící tlak v případě nehody a vybaveny protiskluzovou gumou, která zamezí rozlézání pásku po oděvu při brždění.
Důmyslná konstrukce ASP (Advanced Side Protection) se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním.

Pro přenášení je sedačka vybavena madlem. Potahem je jednoduše odnímatelný a pratelný.
Pro oblast hlavy je sedačka o 45 % bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58 %.
bezpečnostní a komfortní hvězda pro Vaše dítě
perfektní sedačka s vlasními pásy, výškově stavitelnou hlavovou opěrou, polohováním sed, sed/leh pro bezpečně spící dítě
Advanced Side Protection : zesílená ochrana proti nárazům
pro oblast hlavy je sedačka o 45% bezpečnější než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58% (ECE 44/04)
vynikající polstrování a ergonomie
výškově stavitelné odnímatelné bezpečnostní pásy
výškově stavitelná hlavovka se třmeny pro vedení pásu pro starší dítě
poutání sedačky zádovou částí při použití vlastních 5ti bodových pásů
polstrování pásků obsahuje speciální hmotu absorbující tlaky při brzdění, nárazu ale i běžném cestování
madlo na přenášení
certifikát ISO, 100 letá tradice
aktuální nabídka a ceny najdete v E-shopu :zde