Jdi na obsah Jdi na menu

Concord Transformer XT (s Twinfixem) ISOFIX

Veliký skok ve funkčnosti a designu: Autosedačka Concord Transformer poskytuje dosud nepoznanou lehkost ovládání. Opěrka hlavy, ramenní chrániče a polohování – všechny tyto důležité funkce mohou být ovládány stisknutím tlačítka, podporovaného pneumatickým systémem. Autosedačka se plynule přizpůsobuje růstu dítěte, čímž zajišťuje skutečně pohodlnou jízdu pro děti ve věku od 3 do 12 let. Uzavřený tvar skořepiny autosedačky garantuje maximální bezpečí v každém věku. Originálním designem je autosedačka Concord Transformer prototypem autosedačky nové generace.

■Skupina II/III
■Hmotnost dítěte: 15 až 36 kg
■Věk: cca 3 až 12 letMaximální bezpečí a jedinečná lehkost ovládání. Autosedačka roste po stisknutí tlačítka tak, aby dítěti vyhovovala v každém věku.

■Výška opěrky hlavy, výška i šířka ramenních chráničů je současně a plynule nastavena při stisknutí tlačítka.
■Konektory TWINFIX (pro ISOFIX) se otevřou po stisknutí tlačítka (verze XT)
■Plynulé nastavení náklonu autosedačky po stisknutí tlačítka
■Pojistka bezpečnostních pásů se otevírá a zavírá stisknutím tlačítka
■Robustní, dvojitá bezpečnostní skořepina v oblasti hlavy a ramen
■Uzavřený tvar skořepiny poskytuje optimální ochranu celého těla v případě bočního nárazu
■Unikátní design s čistými liniemi se hodí do každého interiéru automobilu
■Potah autosedačky má vlastnosti konceptu TRIZONE: materiál závisející na požadavcích pohodlí, vzdušnosti nebo opotřebování.■PLYNULÝ RŮST: VARIOSIZE SYSTEM
Autosedačka TRANSFORMER roste s dítětem. Díky systému VARIOSIZE se flexibilně přizpůsobí velikosti dítěte s milimetrovou přesností. Jedním centrálním tlačítkem lze změnit rozměry autosedačky ve dvou směrech – ve svislém výšku opěrky hlavy a ve vodorovném šířku ramenních chráničů.
■NAJÍT SPRÁVNOU POLOHU: PROCOMFORT SYSTEM
Pneumatický systém nastavení opěradla autosedačky nabízí během cestování dosud nepoznaný komfort. Lehké stisknutí tlačítka stačí k pohodlnému nastavení polohy opěradla autosedačky. Žádné rušení, žádné buzení – jednoduchá změna sklonu opěradla i se spícím dítětem.
■DVAKRÁT TAK BEZPEČNÁ: DVĚ VRSTVY OCHRANY PROTI NÁRAZU
Autosedačka TRANSFORMER je opatřena dvouvrstvou skořepinou. Tím jsou vnější plastové části odolnější a ještě lépe chrání proti nárazu.
■VÝJIMEČNÉ POLSTROVÁNÍ: INTELIGENTNÍ OCHRANA
Za stejných bezpečnostních vlastností je dvouvrstvá konstrukce autosedačky TRANSFORMER velmi tenká. Vzniklý prostor je využitý pro další tlumící vrstvu na ochranu hlavy a ramen. Při bočním nárazu je ochrana hlavy a ramen velmi vysoká.
■DOKONALÉ UPEVNĚNÍ: ZAMYKACÍ VEDENÍ PÁSU
Správné vedení bezpečnostního pásu je rozhodujícím prvkem bezpečného používání autosedačky. U autosedačky TRANSFORMER se vedení pásu automaticky přizpůsobí nastavení podle velikosti dítěte a zajistí dokonalé upevnění tříbodovými bezpečnostními pásy v automobilu. Vzhledem k barevnému označení nemůže dojít při instalaci autosedačky k chybě. Stiskem tlačítka se vedení pásu uvolní.
■PEVNÉ PŘIPOJENÍ DO VOZU: TWINFIX SYSTEM Pro vozy se systémem upevnění autosedačky ISOFIX, je autosedačka TRANSFORMER XT vybavena systémem TWINF IX, který výrazně usnadní používání. Po stisknutí tlačítka se uvolní spojky a autosedačka se rychle, bezpečně a pevně připevní do vozu.
Testy a ocenění:

Eurotest uskutečněný prostřednictvím Stiftung Warentest, ADAC and ÖAMTC je jedním z nejvýznamnějších každoročních testů bezpečnosti a kvality dětských autosedaček. Stejně jako v předchozích letech dosáhla sedačka značky CONCORD nejvyššího ohodnocení pro rok 2009.

Nejnovější model Concord Transformer XT, získal hodnocení “dobrý”. Celkovým ohodnocením 2.0 je jednou z nejlepších dětských autosedaček ve skupině II/III a celkově v testech dětských autosedaček. Autosedačka Concord Transformer XT prokázala svou kvalitu v důležitých podkategoriích “bezpečná při nehodě” a “ochrana bočního nárazu”, ve kterých dosáhla také hodnocení “dobrá”.

Autosedačka Concord Transformer XT během testů velmi dobře obstála svou pevností
a inovativním bezpečnostním konceptem. Vysoké bezpečnosti je dosaženo velkou mírou kompaktnosti, uzavřenou tvarovanou skořepinou, která nabízí dokonalou celkovou ochranu těla v případě bočního nárazu. Unikátní vlastnosti jako dvouvrstvá bezpečná skořepina v oblastech hlavy a zad (tzv. Double Layer Impact Protection), stejně jako polstrované chrániče a integrovaný systém Twinfix (ISOFIX) zajišťují optimální ochranu ve všech směrech.

Celkové provedení autosedačky CONCORD TRANSFORMER XT má vysokou kvalitu: všechny použité materiály plně splňují vysoké požadavky kvality podle Standardů EC 300. Polstrování je založeno na unikátním materiálovém konceptu Concord Trizone splňující požadavky, komfortu, prodyšnosti a odolnosti proti opotřebení.

Dětská autosedačka CONCORD TRANSFORMER XT se systémem ISOFIX získala v nezávislém a objektivním testu časopisu TEST velmi úspěšné hodnocení kvality a získala oprávnění užívat štítek TEST.
najdete zde v E-shopu